O blogu

Zrób olbrzymi krok naprzód

UrodzonyMilioner, to blog, który powstał pod koniec grudnia 2018 roku. Został stworzony z misją szerzenia idei, jaką jest zarabianie w Internecie. Wszystkie pomysły, jakie przedstawiamy, są starannie wyselekcjonowane oraz powszechnie sprawdzone. Po co to robimy? Lubimy dzielić się z innymi ludźmi swoją wiedzą oraz doświadczeniem. „Dziennik” stał się dość wyraźną częścią naszego życia.

Dla kogo jest ten blog?

Jeśli kiedykolwiek zadałeś sobie pytania:

  • Jak zarabiać w Internecie?
  • Jak budować biznes online?
  • Jak pracować zdalnie?
  • Jak dobrze wykorzystać swój czas?

..to nasz blog jest idealny dla Ciebie. Musisz jednak zrozumieć, że samo czytanie nie wystarczy. Jeśli chcesz zacząć zarabiać przez Internet, to musisz działać. Bez konsekwencji oraz samozaparcia nic nie wskórasz. Ważne, byś zdał sobie sprawę, że nic nie przychodzi od razu – potrzeba na prawdę dużo czasu, by zarabiać.

Wystarczy ciężko pracować, być odpornym na stres i wierzyć, że jest się bogiem na ziemi.

Steve jobs

Co znajdziesz na blogu?

Przede wszystkim podstawową wiedzę, jaką musisz pochłonąć, by zmienić swoje życie i zacząć pracę online. Wprowadzimy Cię krok po kroku w tajniki e-biznesu. Podpowiemy, jak oraz w jaki sposób zacząć powiększać swój majątek, jednocześnie zachęcając do spróbowania swoich sił w tym kierunku.

Czy masz gwarancję, że zarobisz?

Pewnie, że nie. 🙂 Każda praca niesie ze sobą pewne ryzyko i nigdy nie ma pewności, że zarobić. Ba… Nieodpowiednio zarządzając swymi finansami masz większe szanse na stratę. Myślę, że świata tutaj nie odkryliśmy.

Działaj z głową.

Przedstawiane artykuły oraz informacje nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców . Pamiętaj, że każdy odpowiada za siebie i za swe decyzje.